Multienergetyczna karta 

Multienergetyczna karta 

JEST
PEŁNA MOC! 

Korzystaj z ładowarek do pojazdów
elektrycznych od Moya i podróżuj
spokojnie.

JEST
PEŁNA MOC! 

Korzystaj z ładowarek do pojazdów
elektrycznych od Moya i podróżuj
spokojnie.

Współpraca Partnerska 

Współpraca Partnerska 

MOYA elektromobilność

Spółka zamierza brać aktywny udział w transformacji energetycznej transportu w Polsce i ma ambicje stać się jednym z liderów zmian.  

Jednym z jej kierunków jest stworzenie własnej, gęstej sieci punktów ładowania, zarówno na stacjach MOYA, jak i poza nimi. Łącznie Anwim planuje mieć ponad 4 tys. własnych punktów ładowania do końca 2030 r. oraz zamierza rozszerzać sieć akceptacji poprzez współpracę z innymi operatorami w ramach roamingu. Dzięki temu klienci MOYA już w 2024 roku będą mieli dostęp do ponad 2 tys. punktów ładowania pojazdów elektrycznych w całym kraju. 
W ramach budowy sieci punktów ładowania, w sierpniu 2023 r. Anwim podpisał umowę z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Spółka pozyskała dofinansowanie w kwocie 17 mln zł na budowę 46 punktów ładowania samochodów elektrycznych na stacjach MOYA. Już w 2024 roku na wybranych stacjach MOYA pojawią się szybkie ładowarki pojazdów elektrycznych o mocy od 120 do 180 kW.

Dla biznesu

Multienergetyczna karta flotowa MOYA firma to idealne rozwiązanie dla każdej firmy bez względu na ilość i rodzaj posiadanych pojazdów we flocie.

Współpraca partnerska

Cztery warianty współpracy z MOYA Energia. Dobór modelu współpracy ustalany na bazie oczekiwań i możliwości Partnera. 

Kim jesteśmy

Wspieramy obecnych i nowych Klientów w transformacji energetycznej oraz oferujemy im kompleksowe usługi ładowania pojazdów elektrycznych w każdej lokalizacji, w jakiej tego potrzebują.

Nasze nagrody