MOYA 
Zmień się na lepsze.

W ramach współpracy zapewniamy 
partnerom franczyzowym zewnętrzną 
oraz wewnętrzną identyfikację wizualną stacji.

Oznakowanie i wyposażenie stacji MOYA

Marka MOYA jest bardzo dobrze odbierana przez klientów, którzy wiedzą, że pod nią skrywa się najlepsza jakość, bardzo wysoki standard obsługi i świadczonych usług oraz przystępne ceny. Przystępując do sieci nasi Partnerzy otrzymują również projekt umeblowania sali sprzedaży stacji oraz konceptu gastronomicznego Caffe MOYA, zapewniający maksymalizację przychodów ze sprzedaży oraz wprowadzenie i stosowanie nowoczesnych zasad merchandisignu.

REBRANDING stacji

W ramach współpracy zapewniamy franczyzobiorcom zewnętrzną oraz wewnętrzną identyfikację wizualną stacji – 
jednolitą dla całej detalicznej sieci sprzedaży paliw.

NA ZEWNĄTRZ

Pierwsze wrażenie jest decydujące. Rozpoznawalna marka, nowoczesny i dobrze oświetlony budynek oraz zadbana i estetyczna przestrzeń budzą zaufanie kierowców. 

W ŚRODKU

Wnętrza stacji MOYA projektowane są z uwzględnieniem wszelkich detali. Zarówno partnerzy jak i klienci doceniają jednolity wygląd sklepów i konceptów gastronomicznych Caffe MOYA.

CAFFE MOYA

Koncepcja Caffe MOYA zakłada widoczne oznakowanie strefy gastronomicznej zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz stacji.

Rozpoznawalny, pozytywnie kojarzony logotyp i liczne nośniki gwarantują, że każdy kierowca bez trudu rozpozna, że na tej stacji może liczyć na pyszną kawę i sycące przekąski. 

PRODUKTY MARKI WŁASNEJ 

Wysokiej jakości produkty sklepowe z logo MOYA stanowią źródło dodatkowych zysków dla właścicieli stacji. W ofercie znajduje się popularny napój energetyczny MOYA Energia, przyjazne dla środowiska płyny do spryskiwaczy w wersji letniej i zimowej, a także zapalniczki i zawieszki zapachowe.