Stacje paliw MOYA

Jesteśmy we wszystkich województwach,
przy głównych trasach tranzytowych,
drogach lokalnych i w miastach.

Nasze stacje

Stacje paliw MOYA obecne są we wszystkich województwach, przy głównych trasach tranzytowych, drogach lokalnych, w większych miastach i małych miejscowościach. Oferują najwyższej jakości paliwa: benzynę 95, 98, LPG oraz olej napędowy w wersji standardowej oraz premium – ON MOYA Power. 

Kierowcy pojazdów ciężarowych i dostawczych mają do dyspozycji dystrybutory zapewniające szybkie tankowanie paliw oraz dostęp do coraz popularniejszego płynu AdBlue. Wiele stacji MOYA wyposażona jest dodatkowo w parkingi dla samochodów ciężarowych, myjnie, kompresory czy odkurzacze


Stacje działające w ramach sieci spełniają najwyższe standardy obsługi i jakości. Gwarancją jakości paliw na stacjach w barwach MOYA jest niezależny program badania paliw – TankQ. MOYA jest najszybciej rosnącą siecią stacji paliw w Polsce.

MOYA na polskim rynku wyróżnia się tym, że jako jedyna sieć stacji paliw ma w swoim portfolio trzy rodzaje stacjitradycyjne, z wielobranżowym sklepem i Caffe MOYA, samoobsługowe MOYA express – ulokowane w atrakcyjnych przestrzeniach miejskich oraz automatyczne, specjalnie przystosowane do obsługi klientów flotowych. 

Stacje obsługowe

Obsługowe stacje paliw z wielobranżowym sklepem oraz konceptem gastronomicznym Caffe MOYA.  Oferta przeznaczona jest dla klientów indywidualnych i flotowych.

Stacje samoobsługowe

Wybierając MOYA express tankujesz szybko, tanio i bezpiecznie najwyższej jakości paliwa. Oferta przeznaczona jest dla klientów indywidualnych oraz flotowych. 

Stacje automatyczne

Stacje automatyczne to lokalizacje przeznaczone wyłącznie dla flot samochodowych.