Stacje 
automatyczne

Idealne rozwiązanie 
dla Twojej floty!

Stacje automatyczne to lokalizacje 
wyłącznie dla flot samochodowych.

Płatność na stacjach automatycznych możliwa jest jedynie za pomocą kart paliwowych: MOYA Firma, TFC Powered by MOYA oraz innych kart akceptowanych w sieci stacji paliw MOYA (UTA, DKV, Eurowag, Diesel24, CRT, E100, IQ Card).

Stacje te zlokalizowane są w strategicznych dla transportu miejscach, przy głównych szlakach tranzytowych, w pobliżu węzłów autostradowych, aby maksymalnie ułatwić do nich dojazd kierowcom pojazdów ciężarowych. Kluczowe stacje można znaleźć przy drogach wylotowych do sąsiadujących z Polską krajów: w Słubicach (autostrada A2), Różyńcu (autostrada A4), Gorzyczkach (autostrada A1) czy w Szczecinie (autostrada A6) oraz w Trójmieście (Port i terminal kontenerowy).

W ofercie stacji automatycznych MOYA znajduje się olej napędowy wydawany z dystrybutorów z szybkim nalewem o wydajności 120 l/min. oraz AdBlue. Na wybranych stacjach automatycznych znajduje się również płyn do spryskiwaczy z dystrybutora.

Masz pytania?

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Nasz dział handlowy odpowie na wszystkie Twoje pytania. Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś się na udział w programie MOYA firma, skontaktuj się z wybranym przedstawicielem i uzyskaj niezbędne informacje. 

Znajdź najbliższą stację automatyczną

Filtry: (1)
Wybierz typ stacji
Wybierz rodzaj gastronomii
Wybierz dostępne paliwa
Wybierz dostępne usługi
Wybierz obsługiwane karty flotowe
Wybierz ozakowanie kabla
Wybierz rodzaj ładowarki
Wybierz typ końcówki
Wybierz moc ładowania
Znaleziono: - wyników